EKOLOGICKÉ AKTIVITY NAŠÍ ŠKOLY 2016/2017

Prosíme rodiče, příbuzné a přátelé školy o podporu a pomoc ve sběrech.

CO SBÍRÁME?

Sbíráme PLASTOVÁ VÍČKA, která putují za nemocnými dětmi. I letos budeme podporovat Emičku z Bolatic, která má po úrazu horkou vodou dětskou mozkovou obrnu. Rodina získá prodejem víček potřebné peníze na její léčbu a rehabilitace. Loni jsme nasbírali 129 kg víček. Rádi podpoříme i další nemocné děti z našeho regionu.

Sbíráme vysloužilé BATERIE, ELEKTROSPOTŘEBIČE A TONERY (mohou být i firemní) v rámci projektu Recyklohraní.Získáváme body, které v katalogu odměn směňujeme za praktické školní potřeby. Loni jsme nasbírali 108 kg elektrospotřebičů, 163 kg baterií a 57 kg tonerů.

Sbíráme PAPÍR. Sběrem, který se koná 2x ročně, získá vítězná třída peníze do svého třídního fondu. Loni jsme nasbírali 6 064 kg papíru.

Děkujeme žákům a jejich rodinám, a velice si vážíme společného úsilí.

Ing. Hana Nováková

koordinátorka Ekoškoly

Soutěž tříd ve sběru vyslloužiillých baterií, elekrozařízení a tonerů

Soutěž tříd ve sběru plastových víček