EKOLOGICKÉ AKTIVITY NAŠÍ ŠKOLY

Sběr plastových víček.

V loňském roce žáci naší školy spolu se svými rodinnými příslušníky sbírali plastová víčka. Sběrem jsme podpořili koupi speciálního rehabilitačního kočárku pro dvě děti – Adélku a Matyáše. Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojili.

Také ve školním roce 2014/2015 bychom rádi sběrem víček podpořili další nemocné děti.

Sběr plastových víček 2014/2015

Sběr papíru

Sběr vysloužilých baterií, elektrospotřebičů a tonerů.

Projektu RECYKLOHRANÍ se naše škola účastní již několik let. Sběrem vysloužilých baterií a elektrospotřebičů získáváme body, které v katalogu odměn směňujeme za praktické školní potřeby.  Nově v letošním roce sbíráme navíc i tonery z tiskáren. V loňském školním roce největší množství baterií a elektrospotřebičů nasbírali žáci 2. třídy, na druhém místě se umístili žáci 1. třídy a třetí byli žáci 3. třídy. Děkujeme a gratulujeme.

Podpořte i v letošním školním roce své děti ve sběru vysloužilých baterií, elektrospotřebičů a tonerů, a vítězná třída získá zajímavé odměny.

Ing. Hana Nováková