Drakiáda školní družiny aneb… Podzim už je tady

Předposlední říjnové odpoledne patřilo v Sudicích drakům a dráčkům. Podzim už je tady, venku začíná foukat vítr, a to je vždy ideální počasí pro aktivitu, kterou milují především děti. Ano, jedná se o pouštění draků. Školní družina letos opět uspořádala další ročník úspěšné drakiády. V pondělí odpoledne postupně dorazily na fotbalové hřiště za školou desítky dětí. Zanedlouho pak také vzlétli vzhůru jejich draci a dráčci. S některými si vítr chvílemi doslova pohrával. Ale co by to bylo za draka, kdyby neuměl poručit dešti a větru. Děti si užily skvělou drakiádu, která byla plná legrace a nejrůznějších leteckých výkonů. Všude okolo byl slyšet dětský smích a obloha, byť jen na chvíli, patřila celá barevným drakům.

Stupně vítězů:

1. místo - Josef a Antonín Halfarovi