Drakiáda

Dne 9. 10. 2014 v  odpoledních hodinách proběhla na fotbalovém hřišti drakiáda. Počasí nám přálo, venku bylo teplo, svítilo sluníčko a silný vítr s radostí foukal do našich draků. Na obloze nám poletovaly nejrůznější princezny, krtečci, hadi, chobotnice, rejnoci a plno dalších veselých a barevných draků. Někteří draci vzlétli, jiní nás zase pěkně potrápili. I tak byli všichni spokojení a nadšení. Drakiády se zúčastnila spousta dětí nejen z naší školky, ale i ze školy. Samozřejmě, že pro všechny zde nechyběla odměna  v podobě lízátek, bonbónů a diplomů. Byli jsme rádi, že i v tak uspěchané době si mnozí rodiče udělali čas, který strávili pouštění draků se svými dětmi. Všem děkujeme, že jste přišli a užili si krásné slunečné a větrné odpoledne. :)