Podzimní nebe plné draků aneb… Drakiáda školní družiny

I když to tak zrovna venku podle počasí nevypadá, podzim je již dávno tady a s ním přichází na řadu i období dětských radovánek, mezi které patří především pouštění draků. Školní družina uspořádala jako každý rok svou drakiádu, na kterou byly pozvány všechny děti naší školy. Zprvu nevypadalo počasí příliš dobře, foukal poměrně silný a nepříjemný vítr. Ovšem nepříjemný byl pouze pro nás. Zcela ideální byl naopak pro naše draky a dráčky, a tak se kolem půl druhé hodiny odpolední začali nad hřištěm vznášet první dráčci. Nebe bylo zatažené, vítr nepřestával foukat a draci cestovali volně po obloze. Někdy se ovšem stává, že jsou i zlobiví dráčci, kteří se občas utrhnou a uletí. Občas se také zamotají do koruny obrovské vrby u místního fotbalového hřiště. Všichni jsme si akci náramně užili a strávili jsme tak krásně společný čas venku.

Děkujeme všem dětem za pohodové a krásné odpoledne. :)

Ester Medková, DiS.