DIVADÉLKO SMÍŠEK

11. 3. 2016 V 9 hodin nás v naší MŠ navštívilo divadélko SMÍŠEK. Představení spolu s dětmi mateřské školy zhlédly také děti první a druhé třídy ZŠ.

Přijeli v pravý čas. Počasí bylo pošmourné a deštivé, proto veselé představení všechny potěšilo. Téma bylo příhodné – „PROBOUZENÍ JARA“. Kouzelná víla s pomocí skřítka Smíška se snažila pánovi zahradníkovi pomoci probudit a přivolat jaro. V příběhu se objevily i další postavy. Třeba vrána a zlý skřítek, kteří jaro nechtěli, nebo krtek a pejsek Alík i zahradníkova oblíbená žížala. Součástí představení byly i písničky, které jsme si mohli všichni společně zazpívat. Do děje bylo vloženo i třídění odpadů a tak si děti zopakovaly, jaké mají znalosti. Spokojenost na straně dětí i paní učitelek byla veliká. Všichni jsme se nasmáli, pobavili a  i někteří malí neposedové vydrželi až do konce. Možná i proto nám víla a zahradník nakonec rozdali  sladkou odměnu.