Pohádkový dětský den v Sudicích

V sobotu 3. června se fotbalové hřiště v Sudicích proměnilo ve velký pohádkový svět, ve kterém nás přivítala spousta krásných pohádkových postav - Alenka z říše divů, Petr Pan, Nemo, Mimoni, Krteček, Asterix a Obelix, Křemílek a Vochomůrka, Kung fu panda, Bob a Bobek i Rákosníček.  U každé pohádky děti plnily  zajímavé úkoly. Než ale mohly začít tyto úkoly plnit,  děti z družiny a mateřské školy si pro všechny připravily kouzelné taneční vystoupení. Nakonec čekalo na  děti ještě několik překvapení, a to prohlídka hasičského vozu, ukázka hašení a projížďka po vesnici. Na dětském dnu nechyběla ani  dětská tombola a malování na obličej. Chtěla bych poděkovat všem, kteří pomohli při přípravě dětského dne v Sudicích.

Radka Malchárková