DEN ZEMĚ v MŠ

V pátek  24. 4. jsme i my v MŠ slavili Den Země. Celý den jsme byli s dětmi venku, pozorovali jsme přírodu, jak je krásná a vše kolem nás začíná kvést. Podívali jsme se za zvířátky, které nám ukázal p. Halfar. Viděli jsme rybičky, pejska, malé králíčky, kteří byli teprve 5 dnů na světě. Taky jsme si prohlédli traktor, který byl větší než naše děti. U bývalého „kravína a vodojemuʺ jsme uklidili nepořádek (poházené PET lahve, papírky od sladkostí aj.). Také jsme pozorovali zvířátka, která žijí v přírodě. Šneky, mravence, motýly, včely. Za odměnu jsme šli na dětské hřiště, kde se k nám přidali žáci z první a páté třídy.  Po krásném a příjemně stráveném dopoledni plném radosti, usínaly naše děti s pocitem, že udělaly něco pro naši Zemi a pomohly jí, aby byla ještě krásnější.