Den lásky aneb… Školní družina oslavila svátek svatého Valentýna

11. února jsme ve školní družině oslavili předčasně v rámci našeho projektu „Den lásky“. Den svatého Valentýna nemusí slavit jen zamilovaní, ale třeba i kamarádi, kamarádky…prostě lidé, kteří se mají rádi. A tak jsme mohli slavit také my, školní družina, neboť jsme super parta, která si to jistě zaslouží. Když Valentýn, tak jedině červená barva, která se jako lavina lásky valila tam a zpět celou družinou. Děti pracovaly na výrobě velkého srdce, do kterého zakreslily svá jména, přilepily své fotky, a vypsaly všechno, co patří k svatému Valentýnu. Děti také vyráběly různá přáníčka, která se oznášela tzv. valentýnskou poštou některým spolužákům… nebo zaměstnancům naší školy. Ještě před odchodem domů jsme se vyfotili, zapsali zápis z projektu a schovali do aktovek druhá přáníčka, která jsme z lásky vyrobili také pro naše maminky a tatínky, neboť jsme jim chtěli vyjádřit, jak moc je máme rádi. Projekt se vydařil na jedničku s hvězdičkou a dětem za skvěle odvedenou práci moc děkuji. :)

Ester Medková, DiS.