DEN DĚTÍ V SUDICÍCH ANEB… PRÁZDNINY JSOU ZA DVEŘMI

V Sudicích se v sobotu 30. května 2015 uskutečnila již tradiční oslava všech dětí. Den dětí probíhal jako už obvykle pod záštitou STROMU Sudice. Sobotní počasí všem dětem přálo, a tak se mohlo začít. Učitelé ze Základní školy a Mateřské školy v Sudicích si za pomoci starších žáků připravili pro děti velmi zajímavé a zábavné hry. Nechyběla ani střelba ze vzduchovky, kterou si pro děti připravil pan Komárek ze Sudic. Každý účastník, který úkol splnil nebo se o jeho splnění alespoň pokusil, byl odměněn sladkostí. Zasloužený potlesk všech přítomných také sklidily děti z mateřské školy a především školní družiny, jejichž taneční vystoupení roztančilo velké i malé diváky. Velkým lákadlem byl pro děti oblíbený skákací hrad, který místy jen stěží odolával obrovskému zájmu dětí. Úsměv na rtech také vykouzlilo malování na obličej. Oslava všech dětí se náramně povedla a všichni si zajisté užili odpoledne plné zábavy. Tak zase příští rok, milé děti!