Živé - Člověče, nezlob se!

Ve čtvrtek 27. 4. se zúčastnilo šest tří-čtyř-pětičlenných týmů v barvě červené, žluté, bílé, modré, zelené a černé turnaje v živém Člověče, nezlob se! V letošním třetím ročníku jsme hráli po celé ploše školní družiny. Po připomenutí pravidel hry se všichni pustili do boje. Každé družstvo mělo svého kapitána, který házel kostkou a určoval pohyb dalších figurek. Z vítězství v živém klání se nakonec radovali modří, druhou příčku obsadili červení a třetí místo si odnesli černí. Třetí ročník akce se velmi vydařil. Zábavu si užily nejen děti, ale i paní učitelky. Všichni zúčastnění získali malou sladkou odměnu a výherci diplom a sladkou odměnu. V letošním roce jsme se sešli opravdu v hojném počtu a těšíme se opět na další ročník, tentokrát už čtvrtý…:)

MODŘÍ – Lukáš Obrusnik, Martin Komárek, Michal Gorcsakovzski, Jakub Riemel

ČERVENÍ – Eliška Vaníčková, Michaela Švanová, Josef Halfar, Antonín Halfar, Matěj Švan

ČERNÍ – Monika Svobodová, Eliška Svobodová, Tereza Langová