ČLOVĚČE, NEZLOB SE! ANEB… HOĎ ŠESTKU A UTÍKEJ :)

V pátek 18. března 2016 proběhl v tělocvičně naší školy již druhý ročník živého „Člověče, nezlob se“. Toto zcela jedinečné sportovní klání zorganizovaly paní učitelky ze školní družiny. Patrně není nikdo, kdo by si neoblíbil tuto známou deskovou hru. A také není nikdo, kdo by neznal její princip – posouvat své figurky po hracím poli a co nejrychleji dorazit k domečku. Počet kroků v jednom kole pak samozřejmě určuje hrací kostka. Samotná soutěž probíhala v duchu „nikomu nic nedarovat“, místy to byl opravdu boj. V tělocvičně bylo hodně živo, protože každý hru prožíval. Děti ovšem hrály v duchu fair play.

Stupně vítězů:

1. místo – Monika Svobodová, Tereza Langová, Eliška Svobodová, Karolína Šromová

2. místo – Michaela Švanová, Eliška Vaníčková, Matěj Švan, Antonín Halfar

3. místo – Jan van der Laan, Tomáš Folta, Martin Komárek, Dominik Pavlovič

4. místo – Barbora Halfarová, Andrea Vávrová, Lillian van der Laan, Martin Riemel

Všem výhercům gratulujeme a všem dětem děkujeme za velký zájem a účast ve hře :)

Ester Medková, DiS.