Broučkův průvod

V pátek, za temného večera jsme se sešli před budovou mateřské školy. Na začátku naší dlouhé cesty po Sudicích nás přivítali včelí medvídci Čmelda a Brumda. Během cesty nás doprovázely dětské hudební písničky, které nám hrály z místního rozhlasu. Děti během cesty plnily nejrůznější úkoly: první úkol – sbíraní medu, druhý úkol – slalom, třetí úkol - posílání pozdravu do nebíčka pomocí létacího lampionu a čtvrtý úkol – hledání broučků v trávě.  Za splnění úkolu všechny čekalo v hasičské zbrojnici malé pohoštění. Naše šikovné maminky z naší školky nám napekly výborné koláče, muffiny i jiné sladké dobroty.

Chtěla bych poděkovat Sudickým hasičům, Sdružení STROM, Obecnímu úřadu Sudice, maminkám a také mé kolegyni Hance za perfektní pomoc a přípravu akce, která vykouzlila nejednomu človíčkovi úsměv na tváři. :)

Radka Malchárková
vedoucí učitelka MŠ