Atletický pětiboj v Chuchelné

Letos poprvé se v Chuchelné konal v rámci dětského dne atletický pětiboj, na který byla naše škola pozvaná. Tohoto pětiboje se zúčastnila také základní škola z nedalekých Krzanowic. Soutěžilo se v těchto disciplínách: skok daleký, běh na 600 a 800 m, hod kriketovým míčkem, štefeta 5 x 100 m a sprint na 60 m. Naší školu reprezentovali tito žáci: Tomáš Boček, Marek Pekárek, Tomáš Mrovec, Radek Šrom, Gabriela Wagnerová, Veronika Halfarová, Dominika Strnisková, Lenka Hanuschová, Kristýna Anna Murcková a Eleanor Samy. Nejlépe z našich žáků si vedl Tomáš Mrovec, který obsadil 1. místo v kategorii mladších žáků. Všechny žáky musíme pochválit za vzornou reprezentaci školy a základní škole Chuchelná musíme poděkovat, že nás na tento báječný den pozvala.

Mgr. Ondřej Pekárek