Atletický čtyřboj v Chuchelné

V rámci naší spolupráce se 4. 6. 2018 uskutečnil atletický čtyřboj v Chuchelné. Tohoto čtyřboje se zúčastnila ZŠ Píšť, Bohuslavice, domácí Chuchelná a také my. Soutěžilo se v těchto disciplínách: skok daleký, běh na 600 a 800 m pro mladší kategorii, pro starší 800 a 1000m, hod kriketovým míčkem a sprint na 60 m. Naši školu reprezentovali tito žáci:

Mladší kategorie: Jan Boček, Ivo Harazim, Klára Kašná a Eliška Pekárková.

Starší kategorie: Vojtěch Kryštof, Jakub Mrovec, Karolína Šromová a Markéta Obrusniková.

Mladší kategorii se podařilo obsadit nádherné 2. místo. Starší kategorie byla ještě úspěšnější a vybojovala zcela jasně 1. místo, kde neuvěřitelné výkony předvedl Vojtěch Kryštof, který zvítězil ve třech disciplinách ze čtyř a jeho výsledky byly na úrovni sportovních škol. Ostatní žáci předvedli také úžasné výkony a zvítězili v některých soutěžích. Všechny žáky musíme pochválit za vzornou reprezentaci školy a základní škole Chuchelná musíme poděkovat, že nás na tento báječný den pozvala.