Velikonoční výstavka

Od 7. do 16. dubna zdobily vstupní halu naší školy úžasné velikonoční dekorace. Některé zhotovily děti samy, na jiných se podíleli i jejich rodiče. Vybrat mezi 28 výrobky ty nejzdařilejší, to nebyl pro hodnotitele, žáky 1. až 9. třídy, úkol zrovna lehký. Velmi pěkné a nápadité byly všechny vystavené velikonoční výrobky. Nakonec byly hlasy sečteny a autoři  těch nejlépe ohodnocených výrobků byli odměněni. A jak to tedy dopadlo?

I. katagorie - 1. a 2. třída               II. kategorie - 3. a 4.. třída               III. kategorie - 5., 6., 7. třída
1. Adélka Komárková 1. Rozálie Dornová 1. Veronika Halfarová
2. Terezka Hluchníková 2. Ivo Harazim 2. Tereza Nevřelová
3. Ondřej Lampa 3. Natálka Nevřelová 3. Veronika Hluchníková

A zvláštní cenu obdrželi Honza a Terezka Nevřelovi (3. a 7. třída), kteří společně se svými rodiči upekli a nazdobili překrásnou a také velmi chutnou velikonoční slepičku, na které si po vyhlášení výsledků pochutnali jak žáci 3. a 7. třídy tak i učitelé.

Děkujeme všem a věříme, že v příštím roce bude velikonoční výstavka stejně krásná a inspirující.

Mgr. Anna Černohorská