Matematická soutěž Matematický klokan 2014

Dne 21. 3. 2014 proběhla na naší škole mezinárodní soutěž Matematický klokan 2014. Zúčastnili se jí žáci od 2. do 9. ročníku.

V nejmladší kategorii Cvrček (2., 3.ročník) se na prvních třech místech umístili žáci 3.ročníku - Jan Nevřela, Jan Boček a Filip Hrušťák. V kategorii Klokánek (4., 5.ročník) se nejvíce dařilo Tomáši Bočkovi, Gabriele Wagnerové a Vojtěchu Kryštofovi, všichni tři jsou z 5. ročníku. Další kategorie je kategorie Benjamín (pro 6. a 7. ročník) - zde 1.místo obsadil Marek Pekárek ze 6.ročníku, na 2.místě se umístil Adam Lampa ze 7.ročníku a 3.místo získal Jan Lasák ze 6.ročníku. V nejstarší kategorii Kadet (8. a 9.ročník) dopadlo umístění takto: 1.místo Tomáš Klinger 9.r., 2.místo Aneta Stříbná 8.r.,o 3.místo se podělily Romana Tomaschková 8.r. a Nikola Vítkovská 9.r.

Všem zúčastněným a spolupracujícím děkuji.

Organizátorka akce Mgr. Lenka Běláková