Florbalový turnaj 1. stupně

Před velikonočními prázdninami proběhl u nás v Sudicích velmi napínavý florbalový turnaj I. stupně. Soutěž byla rozdělena na dvě kategorie. 15. 4. hrála kategorie I. tzn. 1., 2. a 3. třída a o den později tedy 16. 4. soutěžili žáci II. kategorie – 4. a 5. třída. Utkání se hrálo formou skupiny každý s každým.

V kategorii I. bylo 7 soutěžních družstev. Každý tým se skládal z žáků 1. 2. a 3. třídy. Hlavním cílem bylo rovnoměrné rozdělení žáků do daných skupin a stmelení dětí z různých tříd.

V kategorii II. se vytvořilo 6 družstev dle stejného systému rozdělení, jako v kategorii I.

Musím pochválit všechny zúčastněné hráče za kvalitní sportovní výkony a chování fair play. Ovšem vyhrát může pouze jeden. A tak po mnoha zápasech a propocených tričkách jsme konečně znali vítěze.

Umístění dle kategorií bylo následovné:

Kategorie I.

1. místo – Jan Nevřela (malý), Rozálie Dornová, Eliška Pekárková, Tomáš Folta, Ondřej Lampa

2. místo – Jan Boček, Eliška Svobodová, Adéla Komárková, Eliška Jaglarzová, Tomáš Slanina

3. místo – Jan Nevřela (velký), Klára Kašná, Tereza Hartmannová, Martin Komárek, Maxmilián Slanina

Kategorie II.

1. místo – Vojtěch Kryštof, Jan Bárta, Pavla Fojtíková, Kristýna Bouchalová

2. místo – Tomáš Boček, Štěpánka Miková, Vendula Kubettová, Matyáš Štědroň

3. místo – Jakub Kupec, Martin Slanina, Denisa Današová, Karolína Šromová

Vítězným družstvům ještě jednou gratuluji a ostatním děkuji za účast. Také bych chtěla poděkovat mému realizačnímu týmu - paní učitelce Mgr. Kateřině Hrubé a panu Mgr. Ondřejovi Pekárkovi za asistenci a pomoc při organizaci celého turnaje.

Mgr. Veronika Truparová

OTEVŘÍT FOTOGALERII - I. kategorie