Vážení rodiče, milí žáci, přátelé školy,

venku mrzne a Vánoce jsou za dveřmi. Všechny nás ale jistě hřeje u srdce vyhlídka na vánoční svátky. Vánoce jsou leckdy svátky nákupů a velikého shonu, při kterém občas zapomínáme na důležité věci - jako je sejít se s přáteli. Jsme proto velice rádi, že jste k nám v neděli 15. 12. zavítali na tradiční „VÁNOČNÍ JARMARK“, který se celý odehrával ve vánoční a přátelské atmosféře. A určitě se také bylo na co dívat. Děti z naší mateřské a základní školy si pro nás připravily pásmo písniček, básniček, tanečních vystoupení a nejrůznějších scének. Po vystoupení dětí se pro veřejnost otevřel školní vánoční trh, kde si všichni návštěvníci mohli zakoupit nejrůznější vánoční předměty, které vlastnoručně vyrobili žáci prvního    a druhého stupně. Velký dík patří při vyrábění předmětů také rodičům našich dětí. Děkujeme.

Mezi nabízeným zbožím jste mohli najít adventní věnce, vánoční svícny, keramiku, přáníčka a spoustu dalších velmi krásných a originálních výrobků. Součástí prodeje jednotlivých tříd byl také prodej perníčků. Během celé akce nechyběla možnost občerstvení a příjemného posezení s přáteli u svařeného vína.       Na závěr celou akci doslova rozsvítila hudební a světelná show našeho bývalého žáka Tomáše Katiho, kterému také patří velké poděkování. Doufáme, že se Vám tato předvánoční akce líbila a správně Vás naladila na blížící se vánoční svátky.

Šťastné a veselé Vánoce, spoustu dárků pod stromečkem a hodně štěstí do nového roku 2014 Vám všem přeje Mgr. Ivana Kobzová a kolektiv zaměstnanců ZŠ a MŠ Sudice.

PŘEHRÁT VIDEO