Recitační soutěž – školní okolo

12. 2. 2014 na naší škole proběhla recitační soutěž. Do soutěže se zapojilo 29 dětí. Děti překvapovaly svým přednesem, někteří se nebáli a recitaci doplnili divadelními gesty. Porotu, ve složení čtyř odborných pedagogů, čekalo nelehké vyhodnocení. Vítězové byli tito:

I. kategorie (1.třída) 1. místo Dominik Hluchník, 2. místo Tereza Hluchníková, 3. místo Martin Komárek

II. kategorie ( 2., 3.třída ) 1. místo Terezka Ševčíková, 2. místo Tereza Hartmannová, 3. místo Monika Svobodová

III. kategorie ( 4., 5.třída ) 1. místo Silvie Hluchníková, 2. místo Pavla Fojtíková, 3. místo Gabriela Wagnerová

IV. kategorie ( II. stupeň 9.třída ) Martina Bandíková

Školní kolo zná své vítěze, 20. 2. 2014 proběhlo v Kravařích okrskové kolo, kterého se zúčastnili vítězové prvního a druhého místa v I., II., III. kategorii. Na postupová místa to letos ještě nebylo, ale napřesrok- kdoví?